Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - S'jemi Bashke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mo s'jemi bashk
Zemrën ty ta dhash,dhash
Shpirti po plas, plas
Du me kthy kohën unë pas
Mo s'jemi bashk, bashk
Zemrën ty ta dhash,dhash
Shpirti po plas, plas
Du me kthy kohën unë pas
Mo s'jemi bashk, bashk
Zemrën ty ta dhash, dhash
Shpirti po plas, plas
Du me kthy kohën unë pas

Sa fjalë për ty une i kom ni
Sa katile u bone ti dashni
Tash unë jam vetëm,
vetëm dhe ti je me tjetër, tjetër
Kujtimet u tretën, tretën
Ti ike me erën
Tash umë jam vetëm,
vetëm dhe ti je me tjetër, tjetër
Kujtimet u tretën, tretën
Ti ike me erën, erën
Tash unë jam vetëm,
vetëm dhe ti je me tjetër, tjetër
Kujtimet u tretën, tretën
Ti ike me erën, erën

Mo s'jemi bashk
Zemrën ty ta dhash, dhash
Shpirti po plas, plas
Du me kthy kohën unë pas
Mo s'jemi bashk, bashk
Zemrën ty ta dhash, dhash
Shpirti po plas, plas
Du me kthy kohën unë pas

Dhe pse jam e drejtë, fajin ma le mu
Ëndrrat mbetën pa u realizu
Tash unë jam vetëm,
vetëm dhe ti je me tjetër, tjetër
Kujtimet u tretën, tretën
Ti ike me erën, erën
Tash unë jam vetëm,
vetëm dhe ti je me tjetër, tjetër
Kujtimet u tretën,tretën
Ti ike me erën,erën

Mo s'jemi bashk,bashk
Zemrën ty ta dhash,dhash
Shpirti po plas, plas
Du me kthy kohën unë pas
Mo s'jemi bashk, bashk
Zemrën ty ta dhash,dhash
Shpirti po plas, plas
Du me kthy kohën unë pas
Savanna
Publikimi: 16/07/2021
Video Produksioni: Imagine Films
Styling By Look At Me
Makeup & Hair By Leunita MurteziSavanna - S'jemi Bashke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jemi Bashke".
3. Video është e këngës "S'jemi Bashke", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 0