Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - Potpuri 1 (Gezuar 2023) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2023)" kënduar nga Savanna.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Potpuri 1 (Gezuar 2023)".

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN
Savanna
Publikimi: 30/11/2022
0:01 - 1:54 - S'po Ta Kona - Murat Ft Sebi / Musik: Murat Liman, Melodia & Idea: Murat Liman, Text: Xhimi
1:55 - 5:10 - Shum Jam Tu T’ndie
5:11 - 6:29 - Se Ne Jete Veq Ty Te Pata / Original Song: Burak Bulut Ft Kurtulus Kus - Sevmedin Deme
6:30 - 8:14 - Digju Kallu (Duli)
8:15 - 9:15 - Vallahi Bilahi
9-16 - 10:05 - Xhemile Qyqeku
10:06 - 12:04 - Jena Shqipe Kallabllak (Jena Motra Kallabllak)Savanna - Potpuri 1 (Gezuar 2023)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2023)".
3. Video është e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2023)", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 1