Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Savjana Vjerdha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Savjana Vjerdha është një këngëtare e njohur. Në vitin 2012, Savjana Vjerdha merr pjesë në X Factor Albania 1. Në Mars 2014, Savjana merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Artizane E Lumes". Në Mars 2014, Savjana merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Premtime". Më datë 30 Prill 2014, Savjana publikon videoklipin "Lajka Bon". Muzika e këngës u punua nga Gent Myftaraj, teksti u shkrua nga Pirro Çako. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 24 Mars 2016, Savjana Vjerdha ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ajkuna Anxhaku

Himena Ymeri

Siciliana Mazi

Xhejni Lito

Irsa Qosja

Desara Smakaj

Nertila Selmanaj

Joanna

Jona Pepkolaj

Enxhi Kumrija

Tags: Savjana, Savjana Vjerdha, Saviana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet