Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sazan Mecani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
Sazan Mecani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristaq Lena

Laurin Dezdari

Kastriot Ago

Aranit Kola

Gëzim Shkreli

Romeo Zeqollari

Sotir Afezolli

Spiro Katundi

Dhimiter Disho

Dorian Matlija

Tags: Sazan Mecani, Sazan Micani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet