Më mbaj mend (për 1 muaj)

Scorpion

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Scorpion është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 26 Prill 2008, Scorpion publikon videoklipin "Jeta Pa Ty", në bashkëpunim me B-Genius....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Double G Army

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fresh-P

Kela-N

Bidaki

Double A

Valoni-G

Wllatki

Biggi

Hanello

Fulzan-G

99nci

Tags: Scorpion, Scorpien, Scorppien, Scorpioni, Skorpioni, Skorpion


Komente mbi këtë artist