Më mbaj mend (për 1 muaj)

Scorpion - Lamtumir (Feat. Dr.nushi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

T 'lutna mos ma thuaj fjalen kthim
lidhja jon u kon total deshtim
ka deshtu qysh ne fillim po mu
hidhet me kap mikrofonin e me
bertit jena nda e jena hidis
qka kena arrit mleff tox krejt
u prish po na ku jena mbet harro
emrin tem per mu ski mo qka vet
ma e mbramta nisi n fillim e para
dul permas nuk e kom fajin un
fajin e ki tash ti plas un jom vet,
joo ti je met keq zemer
nuk e du mo ftyren tone nuk e du
mo at emer nuk e du mo at femen
nuk e du asnjo si ti historia jon
ka mbaru filum bardh e zi
ti je prall per mu je dek ti je
enderr per mu je tret per
mu ke vdek syn ti je met pa jet

ref...2x

lamtumir prej meje baby
shko tash tjeter gjeje
ma shkatrrove jeten
do të largohem un prej teje

mallkimin qe ma dhe mu ka kthy un
betimin qi mapo keshi kur po sheh
trishtim rri sa ma larg meje
qikjo osht ma e mira per 2t
drejt me te thon hala ne
enderr po ti shoh syt era e
perendimit le ti merr kujtimet
hëna me rrezet e saj le ti merr
trishtimet per asnjesen nuk pendohna
te un nuk ka pendim dul romani
i mirr po u met pa kuptim ti
je 1 fjoll bore po qkrihesh
veq vet fjala e ran me kuptimin
qi veq ty pot vret zemer lamtumir
se fjalt po mu fiken ne perfundim
un nuk ja qes piken ma
shkatrrove jeten dot blackrous thot
mos e duro ket dosti jem vazhdo hyp
mi re futja not nven tpikes
qitja 1pik lot se krejt ky
roman mos me shku kot .

ref...4x

Ky tekst u dërgua nga Biggnoos


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Dr.Nushi
Publikimi: 11/06/2012


Më Shumë Këngë Nga Scorpion:


Komente 0


Scorpion - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Scorpion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.