Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Script

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Script është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur. The Script are an Irish pop rock band formed in 2001. The band consists of lead vocalist/pianist Danny O'Donoghue, vocalist/guitarist Mark Sheehan, and drummer Glen Power. Based in London after signing to Sony Label Group imprint Phonogenic, the band released their eponymous debut album in August 2008, featuring the hit songs "The Man Who Can't Be Moved" and "Breakeven (Falling to Pieces)". The album peaked at number one in Ireland and the UK. Th...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nickelback

Big Time Rush

Corrs

Hoobastank

Ha-Ash

O-Town

Camila

Kudai

Us5

Il Divo

Tags: Script


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet