Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sead Muqa - Hajde Molla Dardha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Molla Dardha".
3. Video është e këngës "Hajde Molla Dardha", por nuk këndohet nga Sead Muqa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sead Muqa - Hajde Molla Dardha  (Feat. Ramadan Krasniqi (Dani))  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"As Instrumental"

Këngë e albumit:

"Bukuria E Ulqinit"

Komente

Asnjë Koment

30/06/2009

2009-06-30T11:36:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Molla Dardha" kënduar nga Sead Muqa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Afrim Muciqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

hajde hajde o molla dardha
kalavesh po na vjen fatbardha
o hajde hajde o molla dardha
kcea zidin te dola perpara
a po nalesh a te vrava
na shkoj jeta aman
java java, java java
spom len nana aman
e spom len baba
qat unaze aman
kthema mrapa.kthema mrapa
ndjeu qyteti aman
krejt mahalla, krejt mahalla
bukuri amanMë Shumë Këngë Nga Sead Muqa (Sei):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë