Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sead Muqa - Të Këputa Si Një Lule  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"As Instrumental"

Komente

Asnjë Koment

30/06/2009

2009-06-30T11:36:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Këputa Si Një Lule" kënduar nga Sead Muqa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sead Muqa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sead Muqa (Sei):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet