Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sead Muqa (Sei) - Shkodra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkodra".
3. Video është e këngës "Shkodra", por nuk këndohet nga Sead Muqa (Sei).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sead Muqa (Sei) - Shkodra  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Air Sei"

Komente

Asnjë Koment

27/07/2016

2016-07-27T08:07:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkodra" kënduar nga Sead Muqa (Sei).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sead Muqa (Sei) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gavo - Shkodra

Halla mke nrrug e njajta banda
My shqipes mushin qanta
Euro dola franka
Kanget tuja banal ski tekste interesanta
Merri lekt e babit e shko nsantaquaranta

U bone VIP rreje mendjen kush je ti
Se nzon tmija kur pussy ski me hi
Un futem ne kyt loj vetem me zotsi
Se skam nevoi per naj rreper tfamshum mrapa me ma shti

Gavo fuking real kta Po folin veq per lek
Un permeni veq kto rruga se aty ka lind ky rap
Neser po don beef hajde bone i step
Mos rri veq n’interner
tu sha ne snap

Po mshe tu flexirat
Njajten koh tu repovat
Delni nfoto tu har dark
Deri dje mduket u shat
Skeni lidhje me Tupac
Ne kto zona jam ma si qart
Sa Vite rrezikume shyqyr zotit kena fat

Nalim krejt qytetin e bojm shum trafik
Jam lunatik
Rradh persona ma kuptoui kyt tip
Veq njana mka afru edhe gjitha mi ka dit
Shum besimtare kur nuk ka thirr tzit

REF.
Po pysin shqipe na jena nga shkodra
I kam shokt gadi neper kodra
Me kliken ka business jo fjal kota
Vjen era barut no knej snjofim lodra


Tu e djeg puro jo tpersime winston
Qat qe po don ja kam rras pa condom
Ring ring telefoni ajo prap mkerkon
Un du modela treja look a like iphon


Gavo fanatik
Gadi gjdo konflikt
Tu lujt kile si ken narkotik
Perveq neve tan ikin kur tshoin tzit
Me pak fjal jena tpa prekshum edhe pik
Un shqipe nuk i njeki as sdi gja thoin kta
Se ne kto rruga real jena veq na
Shum respekt per quna anje ka londra
Po folin jeten real jo qa shofin n’ondra

Do tipa krejt fake
To mundu me knu si drake
Jan shum tlet dhe i ha si cheesecake
Mundohu sa dush a hit you never make
Shkodra ka rrepera real kyt e din krejt

Me quna si armata
Njef tipa psikopata
Sja nin qa thot gjykata
Dikush ka har dekada
Per lek i du krejt thata
Se deri dja gja spata
Sjelli pak si dush por sti pranoi me rata

Kenge Per Femije - Shkodra

tungjatjeta shkoder ty te kam si moter na hapeee deren na ngrohe votren
ti e hape qiellin rrezet i leshove zemer buuujare festen e zgjodhe
ooooooooo peeer liriiiiii festeen e zgjodhe tiiiii

faleminderit ty moj shkoder faleminderit shqiperi ju pret kosova me zemer hapur e ju pret me bujari
faleminderit ty moj ....
kendon kenga per liriii kendon kenga per liri
ref e gjith kenga

Shkurte Fejza - Shkodra

Hej hej ah moj Shkodër moj o mizore
Oo pak na u duke ooo ah moj shum na dole

Hej hej pak na u duke shum o na dole
Oo po lufton ooo me shtat taborre

Hej hej hej Hafiz Pasha krye lopa
Oo s'mirret Shkodra ooo me tre topa

Hej hej as me topa as me havana
Oo në Shqypni kemi ooo o more djem asgana

Hej hej shqiptarët jan o burra të dheut
Oo jan stërnipat ooo o të Skënderbeut
Më Shumë Këngë Nga Sead Muqa (Sei):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë