Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sead Muqa (Sei) - My Albania  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Air Sei"

Komente

Asnjë Koment

27/07/2016

2016-07-27T08:07:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Albania" kënduar nga Sead Muqa (Sei).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sead Muqa (Sei) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sead Muqa (Sei):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet