Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seadi - Dashni A Kena  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/10/2019

2019-10-09T19:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni A Kena" kënduar nga Seadi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Seadi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sead Xhema:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet