Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sean Paul - Sexy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexy".
3. Video është e këngës "Sexy", por nuk këndohet nga Sean Paul.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sean Paul - Sexy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00im so buff, im hot n im tuff
i drive a saxo, its realli fast, i present d show like da cast
im heavi n kool

drivin down d road in ma sr mode got
my saxo 1.3 u aint gona catch me

im d only rap bi*ch in da town,
im d ganger of d sound, i smile
den i frown, i dnt wear a crown,
i am a king, ping ping,
im a king, ping ping

rokin d mike, like a spike, d needle is broke
its gun down, down down

im a strong gurl, i dnt need love,
i dont need kiss, hug
i need a car, a fast 1,
if ur in2 lovin im in2 huggin

so rev up ya engine n bring it on!


Më Shumë Këngë Nga Sean Paul:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet