A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sedat Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Sedat Rama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore folklorike. Në vitin 2011, Sedat Rama publikon albumin "Unë Shumë Të Dua". Në vitin 2012, Sedat Rama publikon albumin "Mos Qaj Per Mua". Në vitin 2013, Sedat Rama publikon albumin "Hit Iphone Nr.1". Në vitin 2014, Sedat Rama publikon albumin "Pa Mu Shanc Nuk Ki". Më datë 26 Gusht 2015, Sedat Rama publikon videoklipin "Me Ke Jep Fjale". Në vitin 2015, Sedat Rama publikon albumin "Njehere Vjen Vera Ka Dera". Më datë 14 Qershor 2016, Sedat Ram...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Hey Lady, Lady (2019)

Njehere Vjen Vera Ka Dera (2015)

Pa Mu Shanc Nuk Ki (2014)

Hit Iphone Nr.1 (2013)

Mos Qaj Per Mua (2012)

Unë Shumë Të Dua (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Hej Zemer
Drr Tak
Duhet Me U Nda
Cobra City Dibran Hoxha
Burgi Zi
Me Ke Jep Fjale


Artistë Të Ngjashëm:

Armend Shala

Beqir Telaku

Breaker G

Niku

Latuà

Chika

Etmond Mancaku

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nysret Hyseni

Kacho


Tags: Sedat Rama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019