Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sedat Rama - Fati I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati I Zi".
3. Video është e këngës "Fati I Zi", por nuk këndohet nga Sedat Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sedat Rama - Fati I Zi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hit Iphone Nr.1"

Komente

Asnjë Koment

30/07/2013

2013-07-30T18:53:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fati I Zi" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shemi (Ilirët) - Fati I Zi

i vetmuar jam ne halle
kur dashnoren se kam afer por nje pik un kam ne zemer shpirtin m a kan marr por nje pik une kan nje zemer shpirtin ma kan marr koha kalon me lot qaj se dashnoren se kam afer zemren time kam nje zjarr edih se skam me marr zemren time kam nje zjarr edi se skam marr fati i zi o fati zi ame tregon se ku me shku rrugt e mija i kam humbur ty sdo ta harroj kurr rrug te mija i kam humbur ty sdo taharroj kurr koha kalon me lot qaje se dashnoren se kam afer zemren time k am nje zjarr e di se kam me marr zemren time kam nje zjarr edih se skam me marr o zoti mua me tregon rrugen fatin tim kur ta kerkoj rrih i mbyllur me mendime opa dashnoren time e rrih i mbylur me mendime pa dashnoren time fati i zi o fati i zi ame tregon se kum me shku rrug te mija i kam humbur ty sdo te harroj kurr rrug te mija i kam humbur ty sdo ta harroj kurr

Mentor Kurtishi - Fati I Zi

I vetmuar jam nder halle
se dashnoren ma kan marr e
zemren time i kam ndi zjarret
e dii se ska ma ooooo
zemren time i kam ndi zjarret
e di se ska ma

REF. 2x:
O zoti t'lutem tregom rrugen
Fatin tim ku ta kerkoj
rri i mbyllur ne mendime
pa dashnoren time ooo
rri i mbyllur ne mendime
pa dashnoren time

Fati i zi mojj
fatii zii
a m`tregon se ku me shku
rrugt e mija i kam humbur
ty sdo t`harroj kurr oooo
rrugt e mija i kam humbur oj oj oj
ty sdo t`harroj kurr

REF. 2x:
O zoti t'lutem tregom rrugen
Fatin tim ku ta kerkoj
rri i mbyllur ne mendime
pa dashnoren time ooo
rri i mbyllur ne mendime
pa dashnoren time

Fatmir Elezi - Fati I Zi

i vetmuar jam ne halle se dashnoren ma kan mare nzemren time kam nje zjarr e e di se ska me mar nzemren time kam nje zjarre e di se ska me mar koha kalon me lot qaj e se dashnoren ma kan mar e nzemren time kam nje zjarr e e di se ska em mar nzemren time kam nje zjarr e e di se ska me mar o zot ty tlutem mtrego rrugen fatin tim ku ta kerkoj rri y mbyllur ne mendime pa dashnoren time rri i mbyllur ne mendime pa dashnoren timee fati zi moj fati zi am tregon se ku me shku rrugt e mija i kam humbur ty zdot harroj kurr rrugt e mija i kam humbur ty zdot harroj kurr jaman aman aman amann amannnn hej hej hej hej hej hejjjjj fati zi moj fati zi am tregon se ku me shku rrugt e miaj i kam humbur ty zdot harroj kurr rrugt e mija i kam humbur ty zdot harroj kurrr

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë