A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Sedat Rama - Drr Tak  (Feat. Gazi & Buqja)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/06/2016

2016-06-14T18:36:00

Featuring

Gazmend Rama (Gazi)

Featuring

Buqe Rama (Buqja)


Je je je je je

(Sedat Rama)

Ej ti koke
Sonte me e mira
Eja ne ta pime
Ka nji tekila

(Gazmend Rama)

Krejt kta djemt e rinj
I kan syte te ti
Dojn me tba per veti
Eje jeje ti

Refreni (2x)

Drrr Tak
Ty jam bo merak
Drrr tak
Hajde pak me ngat

(Buqja) (2x)

Atmosfera nkater anet
Sa mire zoni po me shkon
E dridh belin per merak
Diskoteka ka marr flak

Refreni (2x)

Drrr Tak
Ty jam bo merak
Drrr tak
Hajde pak me ngat

(Sedat Rama)

Ej belin kur po e dridh
Si me kon machine
Krejt kta djemt e rinj
Mas teje po vijn

(Gazmend Rama)

Dridhe dridhe belin
Ti koke shum nice
Hajde hajde zemer
Ne te dy nana bashke

Refreni (2x)

Drrr Tak
Ty jam bo merak
Drrr tak
Hajde pak me ngat

(Buqja)

Zjarr sonte behet shkrum
Hajde sonte spaska gjum
Du me e kall
E du me e shkri
Me tallava ska merzi

(Buqja)

Zjarr sonte behet shkrum
Hajde sonte spaska gjum
Du me e kall
E du me e shkri
Me ju tdy ska merzi

Refreni (2x)

Drrr Tak
Ty jam bo merak
Drrr tak
Hajde pak me ngat

(Gazmend Rama)

Sedat Rama
Une Gazmend Rama

(Buqja)

Hajde vllezen
O me ju knon motra
je je je jejeje

Refreni (4x)

Drrr Tak
Ty jam bo merak
Drrr tak
Hajde pak me ngat

Ne bojna bajat


Ky tekst u dërgua nga Merisa Dumani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019