Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sedat Rama - Para Meje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Meje".
3. Video është e këngës "Para Meje", por nuk këndohet nga Sedat Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sedat Rama - Para Meje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Unë Shumë Të Dua"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Para Meje" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Amantia - Para Meje

Pe rrit mendjen para meje Mendon se qmendem un pas teje Para meje kalon sikur hije A je pije sot me dije Nersy meje fol me tjera Nuk ta nin a kan frajera Rrin me to e syt te une Tekergjik me mu po lun (2x)E di se para meje para meje vjen ti E di se para meje para meje shkon ti E di se para meje para meje fol ti Para meje don ti Dal e kcej me shoqe tmija Bina,Nita,Blerta,Tia Me kamarierin pim tequila Thrasin djemt hajde rrina Dy tri fjal i kam per tye Kilimili jo ska arsye Nuk ki qare pa pranue Nuk ta don sot pa mue (4x)Pa PA para meje (2x)E di se para meje para meje vjen ti E di se para meje para meje shkon ti E di se para meje para meje fol ti Para meje don ti E tash a po ki qef me lu a Cuk e ki hahaha (2x)E di se para meje para meje vjen ti E di se para meje para meje shkon ti E di se para meje para meje fol ti Para meje don ti Para meje Para meje

Afrim Uka - Para Meje

Para meje lun e kesh
mos bon me sy se morrin vesh
po kendoj
e kanga nuk pom shkon
Sonte tubohna o jaran....

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

mezi naten e pres t´kaloj
Dora jote tem shtrengoj
se dashnia esht e kottt
Du ta di se si mbaroooon...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...

Luj luj luj set paska hije
Ska kush lun ma mir se tiee
Qka m´Çoj zoti met pa ty
e Nafak me ra N´dashni...
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet