Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sedat Rama - Burgi Zi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hey Lady, Lady"

Komente

Asnjë Koment

10/07/2019

2019-07-10T17:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Burgi Zi" kënduar nga Sedat Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sedat Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sedat Rama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet