Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sefe Duraj - Pa Lamtumire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/05/2010

2010-05-06T21:51:18Nuk e dita, as s’e di
Ku u tret nje dashuri
Ishte nata qe na ndau
Se dy zemrat kush na i vrau

Rridhte loti n’faqe tua
Dhe mi lagte duart mua
Kur u nise, me le vetem
Ne ate cast s’e deshta veten

U largove ndal nga ndal
Edhe u humbe n’at errsir
Nuk e di pse mu ngri goja
Nuk te thashe as lamtumir
Nuk e di pse mu ngri goja
Nuk te thash as lamtumir

(Komplet 2 here)

Mos mendo se do te gezohem
Ndonjiher une ne ket jet

Shume dot qajne dy syte e mi
Fatin tim s’kam per ta gjet. (2X)


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...