Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Vetem Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ne fillim me ke dasht
e pastaj me vrave
me vjen keq tasht esht von
qe t`me kerkosh falje
po mendon se pa mu
do te jesh me e lir
pervec meje askush
emrin nuk ta thirr

po mendon se pa mu do te jesh me e lir pervec meje askush emrin nuk ta thirr

Ref:
Vetem ti, vetem ti
e njeh zemren tem
edin qe sta fali
kur gabon nje her
asnjeher, asnjeher
kurr nuk e kam prit
qe nje dit prej ditesh
mendjen ke me rrit

Syt e tu derdhin lot
sa per sy e faqe
te pelqen te jetosh
vetem ne mekate

po mendon se pa mu do te jesh me e lir pervec meje askush emrin nuk ta thirr

(3x)Ref:
Vetem ti, vetem ti
e njeh zemren tem
edin qe sta fali
kur gabon nje her
asnjeher, asnjeher
kurr nuk e kam prit
qe nje dit prej ditesh
mendjen ke me rrit


Ky tekst u dërgua nga areeyettaSefë Duraj
Publikimi: 20/06/2012


Sefe Duraj - Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Vetem Ti", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0