Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - O Sheqer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

[Vers 1]
Mos me pyet o shpirt , emrin si e kam
ty kurr tkam taku , krejt i kam harru
Mend qysh mi ke marr , o krejt mke trranu

[Ref.1 ] x2
O sheqer , sheqer o
hajde hajde o sheqer o
Vetem qele gojen pak , krejt qka t'thush e ke me hak

[vers 2]
Sa embël po qesh , Sa embël po fol
Vetem thuj te du , pak me m'rrehatu
Nje million deshira kam me ti plotsu

[Ref.2] x4
O sheqer , Sheqer o
Hajde hajde o sheqer o
Vetem qele gojen pak , Krejt qka t'thash e ke me hak


Ky tekst u dërgua nga ArtaSefë Duraj
Publikimi: 26/06/2012


Sefe Duraj - O Sheqer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sheqer".
3. Video është e këngës "O Sheqer", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0