Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Me Ke Ba Per Veti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Diqka spo me rrihet mbrena
vetem tek ti me shkon mendja
nese sot nuk muj me te pa
pika nzemer ka me mra

Ska ma mir se kur te kam afer
ma ndreq diten edhe naten
zemren kurr nuk ma ki plase
vetem ti e din qysh me mdasht

(refreni)(2x)
Ti me ke dashte
dhe me ke ba per vete
edhe atehere kur te lus te tjetri

Ti me ke dashte
dhe ta di per nder
se zemra ime per ty ka vlere

Ska ma mire se buzeet tua
qe ti puth sa here qe dua
kurr jne fjal nuk ma ke kthy
lumi un qe rri me ty

Ska ma mir se kur te kam afer
ma ndreq diten edhe naten
zemren kurr nuk ma ki plase
vetem ti e din qysh me mdasht

(refreni)(4x)
Ti me ke dashte
dhe me ke ba per vete
edhe atehere kur te lus te tjetriPublikimi: 04/07/2012Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente mbi këtë këngëSefe Duraj - Me Ke Ba Per Veti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ke Ba Per Veti".
3. Video është e këngës "Me Ke Ba Per Veti", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.