Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Ti S'ke Faj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13

Muzika & Teksti:

Besim Bunjaku

Komente

Asnjë Koment

18/06/2012

2012-06-18T12:09:16+00:00[Verse 1:]
Loti zemren ma ka tha
loti zemren ma ka vra
per ty (per ty)
nje mallkim ne shpirtin tim
trupi im spo gjen strehim
pa ty (pa ty)
Zemra zemren se takon
se gjdo gje ktu perfundon
e di (e di)

A ma ban ndonjehre hallall
sa shum lot e sa shum vaj,
mos qaj (mos qaj)

[ref:](2x)
Ti ske faj se syte e tu n'vetmi lotojn
ti ske faj se zemrat ndahen kur dashurojn
ti ske faj se un skam dit
per me te pas githmone o shpirt
ti ske faj , ti ske faj

Une e di se kam gabu
dhe sme duhet jeta mu
pa ty (pa ty)
edhe toka ka me u qa
qe kam hy me ty ngjynah
me ty (me ty)
zemra zemren se takon
se gjdo gje ktu perfundon
e di ( e di)

A ma ban ndonjehre hallall
sa shum lot ,e sa shum vaj,
mos qaj

[ref:](2x)
Ti ske faj se syte e tu nvetmi lotojn
ti ske faj se zemrat ndahen kur dashurojn
ti ske faj se un skam dit
per me te pas githmone o shpirt
ti ske faj, ti ske faj


Ky tekst u dërgua nga Albion Kryeziu
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet