Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sefe Duraj - Puthja Jote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

1 🔥

21/06/2012

2012-06-21T10:50:35+00:00Ishte nata jon e fundit, kur me the se me ste dua. Prita do t'rjellin lotet, por nuk pat lotë ne faqe tua dhe ste erdhi keq per mua. Ishte nat dhe shiu binte, shum ngadal dy fjal i fole. Me dy fjal ma vrave zemren, dhe shpejt ike u largove. Krejt qa pata ti mi more.

Si kur nje here vec te flisja, sdua tjeter prej ksaj bote. Sikur veq te me kuptoje, sa me mungon buza jote, qe spo mund ta puthi sonte.

Ishte nata jon e fundit, kur me the se me ste dua. Prita se do t'rjellin lotet, por nuk pat lotë ne faqe tua dhe ste erdhi keq per mua. Ishte nat dhe shiu binte, shum ngadal dy fjal i fole. Me dy fjal ma vrave zemren, dhe shpejt ike u largove. Krejt qa pata ti mi more.

Si kur nje here te flisja, sdua tjeter prej ksaj bote. Sikur veq te me kuptoje, sa me mungon buza jote, qe spo mund ta puthi sonte.

Si kur nje here te flisja, sdua tjeter prej ksaj bote. Sikur veq te me kuptoje, sa me mungon buza jote, qe spo mund ta
.


Ky tekst u dërgua nga Lina   vulnet
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet