Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sefe Duraj - S'ka Ma Shprese
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Ma Shprese".
3. Video është e këngës "S'ka Ma Shprese", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - S'ka Ma Shprese  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nje Fjale"

Komente

Asnjë Koment

28/02/2008

2008-02-27T23:35:18+00:00E ke ulur koken ne rruge kur m'ke pa
Ke harru se zemra shume per ty m'ka qa
E ke vazhdu rrugen me m'fol nuk ke dashte
Shume paske ndryshuar prej qe s'jemi bashke

Refreni:
S'ka me shprese, s'ka me shprese
Se nje here u thy nje bese
Se u thy nje bese
Se u thy nje bese
Se u thy nje bese

E ke ulur koken ne rruge kur m'ke pa
Ke harru se zemra shume per ty m'ka qa
E ke vazhdu rrugen me m'fol nuk ke dashte
Shume paske ndryshuar prej qe s'jemi bashke

Refreni: x2
S'ka me shprese, s'ka me shprese
Se nje here u thy nje bese
Se u thy nje bese
Se u thy nje bese
Se u thy nje bese


Ky tekst u dërgua nga Ervin Brahaj
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë