Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Urime Martesen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

urime martesen, ndoshta dot kesh fat
sa bukur po dukesh, sonte me duvak
aaaaa sa bukur po dukesh sonte me duvak

tjetri ta mban krahun dhe te perqafoon
ty se duk flas zemra por nuk me shikon
sa ti kisha puthur ata syt e ziii
po e shikoj dhonderin e e mar lakmi

von e kam kuptuar qenka e vertet
ata qe shum duhen nuk kan fat ne jet
von e kam kuptuar qenka e verteeeeet
ata qe shum duhen nuk kan fat ne jet
aaa ata qe shum duhen nuk kan fat ne jeet

kjo asht nata jote, krushqit jan tu ardh
dashurin e jetes po dojn me ma marr
aaaa dashurin e jetes po dojn me ma marr

tjetri ta ban krahun dhe te perqafon
ty se duk flas zemra por nuk me shikon
sa ti kisha puthur ata syt e zii
po e shikoj dhonderin e e marr lakmi

von e kam kuptuar qenka e vertet
ata qe shum duhen nuk kan fat ne jeeet

von e kam kuptuar qenka e vertet
ata qe shum duheeen nuk kan fat ne jeeet
aaa ata qee shum duhen nuk kan fat ne jeeet

von e kam kuptuar qenka e vertet
ata qe shum duhen nuk kan fat ne jeeet
von e kam kuptuar qenka e vertet
ata qe shum duhen nuk kan fat ne jeeet


Ky tekst u dërgua nga  ArlindaSefë Duraj
Publikimi: 16/03/2013


Sefe Duraj - Urime Martesen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Martesen".
3. Video është e këngës "Urime Martesen", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0