Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sefe Duraj - S'pata Kohe Te Them Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'pata Kohe Te Them Te Dua".
3. Video është e këngës "S'pata Kohe Te Them Te Dua", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - S'pata Kohe Te Them Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

1 🔥

13/01/2009

2009-01-13T12:09:45+00:00Ishte ftoft dhe pran te kisha
Kurr ne jet me i lumtur s'isha
S'kishte fjal qe mund ta thoja
S' punoj zemra e mu ndal goja
Nuk na duhej askush tjeter
Kishim fat qe ishim vetem
U afrova dhe borgj te luta
Kur atë natë buzet ti putha

S 'pata koh te them te dua(2)
Se me ndalen buzet tua
Qe gjithmon tash po me
Shfaqen sikur diten edhe naten

Thash te shoh por ke ndryshuar
S' je ajo qe kam menduar
S' je ajo e asaj nate
Qe ne perqafim me mbajte
Si duket s ' na deshti fati
Ah kjo jet meshir nuk pati
Si t jetoj me lot ne sy
Ti pa mu e unë pa ty

S' pata koh te them te dua (3)
Se me ndalen buzet tua
Qe gjithmon tash po me
Shfaqen sikur diten edhe naten


Ky tekst u dërgua nga Dona
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet