Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Fol Me Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

smun te rri pa tthir o shpirt
pa ty nata sbohet dit
syt e mi ma nuk kan gjum
pa than ty te dua shum
smun te rri pa tthir o shpirt
pa ty nata sbohet dit
pa fol ti smundem me fjet
zoni yt me bon te qet

Ref:
fol fol fol me mu
fol fol se te du
zonin ton kur e ndergjoj
mallet naten e kalojn
fol fol fol me mu
fol fol se te du
edhe pse nuk te kam afer
zoni yt ma shkurton naten

smun te rri pa tthir o shpirt
pa ty nata sbohet dit
syt e mi ma nuk kan gjum
pa than ty te dua shum
smun te rri pa tthir o shpirt
pa ty nata sbohet dit
pa fol ti smundem me fjet
zoni yt me bon te qet

Ref:
fol fol fol me mu
fol fol se te du
zonin ton kur e ndergjoj
mallet naten e kalojn
fol fol fol me mu
fol fol se te du
edhe pse nuk te kam afer
zoni yt ma shkurton naten(2x)

Ky tekst u dërgua nga  valbonaPublikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0


Sefe Duraj - Fol Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol Me Mu".
3. Video është e këngës "Fol Me Mu", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.