Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Mos Mu Lut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

nimi her te thash te du
por ti kur sme ke kuptu
por ti kur sme ke kuptu
nimi her zemren ma theve
kur per mua dhimbje sndjeve
kur per mua dhimbje sndjeve

Ref:
lamtumir lamtumir
ti prej meje je e lir
mos mu lut mos mu lut
se gjithcka ka mar fund(2x)

nimi her te thash te du
por ti kur sme ke kuptu
por ti kur sme ke kuptu
nimi her zemren ma theve
kur per mua dhimbje sndjeve
kur per mua dhimbje sndjeve

Ref:
lamtumir lamtumir
ti prej meje je e lir
mos mu lut mos mu lut
se gjithcka ka mar fund(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sefë Duraj
Publikimi: 01/12/2006


Sefe Duraj - Mos Mu Lut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Mu Lut".
3. Video është e këngës "Mos Mu Lut", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0