Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sefe Duraj - Pse U Ndam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

13/09/2012

2012-09-13T16:22:23+00:00meri ato ce dikur mi fale
ty ste paskam hidhur fare
se kam dit se ti sme deshte
as njiher ti
meri se asgje prej teje sdua
smun te sho gjerat e tua
smun ti sho se u mashtrova
prej dikujt ce e dashurova

Ref:
pse ma syt e mi po qani
pse ma lotin smun ta mbani
ajo ce me deshti teper
sot me iku me nje tjeter(2x)

zemer pse nuk plase po durove
se dikujt shum i besove
si tja bojm tani se nuk edi
ku je ti
meri se asgje prej teje sdua
smun ti sho gjerat e tua
smun ti sho se u mashtrova
prej dikujt ce e dashurova

Ref:
pse ma syt e mi po qani
pse ma lotin smun ta mbani
ajo ce me deshti teper
sot me iku me nje tjeter(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet