Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Mos Qaj Mos Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Mos qaj,mos qaj
se une s`kam faj,
kete dashuri me zor se mbaj
u mundova te ta them
ah kjo zemer po me dhemb
Pse s`me dashuron
dhe po me harron
do te kisha falur
gjithcka ne kete jete
vetem qe kjo Ndarje
t´mos jete e vertete.

Refreni;

Kush te tha se s`jam per ty
dua qe ta shoh me sy
eja se te kane mashtru
dhe te flasin keq per mu.......


Ky tekst u dërgua nga Albulena GjilanSefë Duraj
Publikimi: 04/07/2012


Sefe Duraj - Mos Qaj Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Mos Qaj Mos Qaj", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 4