Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Ra dashnia, M'hupi Vetdija  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Ra Dashnija M’hupi Vedija"

Këngë e albumit:

"E Para Dhe E Fundit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Deri sod nuk e kam dit, se qka eshte dashnija, po ta dridhka zemren fort, po t'hupka vetdija . Deri sod nuk e kam dit , se qka eshte dashnija,
po ta dridhka zemren fort, po t'hupka vetdija

Ref 2X
Hajt Hajt afrohu pak, po du zemer met pas ngat , ti ti krejt mke shkri , qilu tok se du me hi

2X
Trupi jem sbahet rrahat, kur tka ty perpara, dashuris shpirt, dashuris kur mos i dal fara

Ref 4X
Hajt Hajt afrohu pak, po du zemer met pas ngat , ti ti krejt mke shkri , qilu tok se du me hi


Ky tekst u dërgua nga  leonora
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet