Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - E Para Dhe E Fundit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Ra Dashnija M’hupi Vedija"

Këngë e albumit:

"E Para Dhe E Fundit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00per her te par zemra mu thy, per her te par buzen me vaj , per her te par per ty po qaj , per her te par buzen me vaj , per her te par per ty po qaj

Ref
kush ma ndali dhimbjen , kur me pikon loti, ti ike moj zemer zemer , me ndimoj veq zoti,
kush ma ndali dhimbjen , kur me pikon loti, ti ike moj zemer, me ndimoj veq zoti

Per her tfundit jemi dal , per her tfundit ti me mu , per her tfundit sy me sy, per her tfundit tputha ty
per her tfundit sy me sy, per her tfundit tputha ty

Ref
kush ma ndali dhimbjen , kur me pikon loti, ti ike moj zemer zemer , me ndimoj veq zoti,
kush ma ndali dhimbjen , kur me pikon loti, ti ike moj zemer, me ndimoj veq zoti


Ky tekst u dërgua nga  leonora
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet