Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - E Kam Veq Nje Lutje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ra Dashnija M’hupi Vedija"

Këngë e albumit:

"E Para Dhe E Fundit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Dashuriiaa Xheloziaa jann sikur dyy motraa njera tjetren e ngacmojn me fjalet e kota

Dashuriiaa Xheloziaa jann sikur 2 motra njera tjetern e ngacmojn me fjalett e kotaa

Dashurii moi dashuri Xhelozin e ke ne syy Shpirtt e Zemer mi kee kall unn mundem edhe paa ty
Dashuri moi dashurin xhelozin e ke ne syy shpirtt e Zemer ti mi kallee un mundem edhee paa ty

Kur dashnia osht e madhe Xheloziaa rritett dalin Fjaltt dalin Llafett shtypja gjakutt rritett

Ku dashnia osht e madhe Xheloziaa rritett dalin fjalett dalin llafet shtypjaa gjakutt rritett

Dashurii moi dashuri xhelozinn e ke ne syy Shpirtt e Zemer ti mi kallee unn mundem edhee pa tyy(4 her)


Ky tekst u dërgua nga Simpatikjaa
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet