Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sefe Duraj - Luj Per Mu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2013

2013-03-17T01:30:52


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luj Per Mu" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Artan Ferati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sonte un per ty kendoj,
edhe naten do ta fal,
vetem ty e tjeter s'du
zemer me ke kall.

Rrezikon ne dashuri
qele zemren ti,
sa te du ti me beso
mos me thuaj joo.

Ref:
Luj luj zemer ti
ti du ata syy,
zemren time e dashurin
di ti fali tyy.

Luj luj ti per mu
se din sa te du,
hajde shpirt e mos vono
shum mos u mendo.

Sonte un per ty kendoj,
edhe naten do ta fal,
vetem ty e tjeter s'du
zemer me ke kall.

Rrezikon ne dashuri
qele zemren ti,
sa te du ti me beso
mos me thuaj joo.

Ref:
Luj luj zemer ti
ti du ata syy,
zemren time e dashurin
di ti fali tyy.

Luj luj ti per mu
se din sa te du,
hajde shpirt e mos vono
shum mos u mendo.

Ref:
Luj luj zemer ti
ti du ata syy,
zemren time e dashurin
di ti fali tyy.

Luj luj ti per mu
se din sa te du,
hajde shpirt e mos vono
shum mos u mendo.Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...