Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Ta Bej Jeten Film
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Bej Jeten Film".
3. Video është e këngës "Ta Bej Jeten Film", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Sefe Duraj - Ta Bej Jeten Film Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Kenge Popullore Te Zgjedhura"

Këngë e albumit:

"Ra Dashnija M’hupi Vedija"

Këngë e albumit:

"E Para Dhe E Fundit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+01:00syri po me loton ty po te kerkon zemra po me dhem veq ty po t'permen ku ekam shoqnin me ma hek merzin dashnia mkalon pasha bab e nan ooo pasha bab e nan.
si gjak mu ke bo zemren ma ke qa shpirtin n'fyt mka mbet per ty du me vdek nese vdes o shpirt dije qe t'kam prit nese ,me gjen gjall t'kisha puth me mall ooo t'kisha puth me mall

Ref.x2 nese vdes o shpirt dije qe t'kam prit nese me gjen gjall t'kisha puth me mall


Ky tekst u dërgua nga Duffy'e
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë