Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Ilaq I Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ilaq I Jem".
3. Video është e këngës "Ilaq I Jem", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Ilaq I Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ra Dashnija M’hupi Vedija"

Këngë e albumit:

"E Para Dhe E Fundit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Kthehu shpirt se kam ndrishu
une pa ty jam si pa sy
si vullkan du me shperthi...
Si te shkon jeta pa mu,?
Kthehu shpirt se kam ndryshu
Un pa ty jam si pa sy
si vullkan du me shperthi

Zemer,zemer po te pres
me ma than ni fjal si vjet
dikur shume jemi perla
sonde vdes njeher me te pa....(2 her)

pasha tok e pasha qiell,,
tana te kcijat mu kan mbledh.,
e kur zemra mu me dhem
te kujtoj ty ilaci jem..(2her)


Ky tekst u dërgua nga  sinan
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë