Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Larg Do Te Jesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

a ka faj zemra e shkret
qe spo mundem te t'harroj
a mjaftojn lotet e mi
te kuptosh si po jetoj
a mendon ndojher per ditet
kur ne ishim te pandar
a po duket jeta e embel
deri sa jam duke qar

Refrain:

ti larg meje ti larg meje
ti larg meje do te jesh
askujt tjeter mos i trego
qka ka ndodhur midis nesh (2x)

a ka faj zemra e shkret
qe spo mundem te t'harroj
a mjaftojn lotet e mi
te kuptosh si po jetoj
a mendon ndojher per ditet
kur ne ishim te pandar
a po duket jeta e embel
deri sa jam duke qar

Refrain:

ti larg meje ti larg meje
ti larg meje do te jesh
askujt tjeter mos i trego
qka ka ndodhur midis nesh (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Mandarina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sefë Duraj
Publikimi: 01/12/2002


Sefe Duraj - Larg Do Te Jesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Do Te Jesh".
3. Video është e këngës "Larg Do Te Jesh", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0