Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sefe Duraj - Moj Shamia Kuqe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/07/2012

2012-07-04T20:54:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Shamia Kuqe" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mihrije Braha & Naim Abazi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

laje ti moj goc e laje ti
shamin eeee beqarit o
shtrydhe ti moj goc e shtrydhe ti
shamin e beqarit o jallaj shamin e beqarit o
tere ti moj goc e tere ti shamin e beqarit o
jallaj shamin e beqarit ooMë Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet