Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Nese Me Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

nese me do mos u largo
un jam per ty
kur te shikjo krejt i harroj
n'zemer me ke hy (2x)

Refrain:

per ty zemra po me rreh
po vjen nata veq per ne
asgje tjeter n'jet nuk du
kur i shoh dy syt e tu

nese me do mos u largo
un jam per ty
kur te shikjo krejt i harroj
n'zemer me ke hy (4x)

Ky tekst u dërgua nga  Mandarina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2002


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0


Sefe Duraj - Nese Me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Me Do".
3. Video është e këngës "Nese Me Do", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.