Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - T'lutem Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'lutem Me Fal".
3. Video është e këngës "T'lutem Me Fal", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - T'lutem Me Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

04/07/2012

2012-07-04T20:54:12+00:00Ne ket nat per plot vetmi
syt e tu m'dalin per balle
ty ne enderr t'shoh; ti po qan
nuk e di q'po ndodh me mu
pas kam hi n'gjina me ty
t'lutem t'lutem m'fal ti ske faj

Refrain
A je xhall a po diku ke mbet
se syt e tu diqka po dojn mem vet
fol o shpirt, se spo m'flet

Ne ket nat per plot vetmi
syt e tu m'dalin per balle
ty ne enderr t'shoh; ti po qan
nuk e di q'po ndodh me mu
pas kam hi n'gjina me ty
t'lutem t'lutem m'fal ti ske faj

Refrain
A je xhall a po diku ke mbet
se syt e tu diqka po dojn mem vet
fol o shpirt, se spo m'flet

A je xhall a po diku ke mbet
se syt e tu diqka po dojn mem vet
fol o shpirt, se spo m'flet


Ky tekst u dërgua nga Ali
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë