Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sefe Duraj - Sivjet Veres Do T'fejoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sivjet Veres Do T'fejoj".
3. Video është e këngës "Sivjet Veres Do T'fejoj", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Sivjet Veres Do T'fejoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/04/2008

2008-04-26T13:35:00+00:00Shpejt kaluan dy tri vjet
Per asgje marak s'na mbet (2x)

Ishim t'ri e fillestar
Nuk lam nat niher pa dal (2x)

Erdhi koha te tregoj
Sivjet veres do t'fejoj
Do t'marr frym un ma lirisht
Kur ta shoh unazen n'gisht (2x)

Mos thuj neser se kam dit
Nisja tash me u pregadit (2x)

Njeri tjeterin e kem fat
Behu gati mos e zgjat (2x)

S'kem qka presim un dhe ti
Jemi zgjedh me dashuri
Ka shum koh qe e kam prit
Me t'pas afer nat e dit (4x)


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet