Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Sa Shume Kenge Per Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  22

S'mund t'jetoj pa ty dashni
Une pa ty nuk kam qetesi
Pike ne zemer me ke mbete
Sa t'kam dashte veç une e di
Pike ne zemer me ke mbete
Sa t'kam dashte veç une e di

Refreni: (2x)
Sa shume kenge per dashuri
Sa shume zemra cope jan thy
Sa shume lote jane derdhe o shpirte
Nuk shkon jeta veç tuj prite

Dhe nje nate pa ty e prese
Pak nga pak per ty po vdese
Shum t'kam dashte, zemra po dhemb
Pse nuk kthehesh shpirti jem
Shum t'kam dashte, zemra po dhemb
Pse nuk kthehesh shpirti jem

Refreni: (2x)
Sa shume kenge per dashuri
Sa shume zemra cope jan thy
Sa shume lote jane derdhe o shpirte
Nuk shkon jeta veç tuj prite


Ky tekst u dërgua nga Ervin BrahajSefë Duraj
Publikimi: 16/09/2012


Sefe Duraj - Sa Shume Kenge Per Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shume Kenge Per Dashuri".
3. Video është e këngës "Sa Shume Kenge Per Dashuri", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0