Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Harro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harro".
3. Video është e këngës "Harro", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Harro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Nje Fjale"

Komente

Asnjë Koment

03/07/2012

2012-07-03T19:01:09+00:00Nje fotografi ne album ka mbeeeet e nje plag e vjeter ne zemren e shkret sa her ty te thirra falje met kerkuuuu as nje her nuk deshte zemren me ma gzuuu harro harro se jetoi zdua ti besoj zemres qe mtradhtoi harro harro un per ty sjetoj zdua ti besoj zemres qe mtradhtoi nje fotografi ne album ka mbet e nje plag e vjeter ne zemren e shkret sa here ty te thirra falje met kerku as ni her nuk deshte zemren me ma gzuuu...harro harro se jetoi zdua ti besoj zemres qe mtradhtoi harroo harroo un per ty sjetoi zdua ti besoj zemres qe mtradhtoi harro harro se jetoi zdua ti besoj zemres qe mtradhtoi harro harro un per ty sjetoi zdua ti besoj zemres qe mtradhtoiiii


Ky tekst u dërgua nga Mono
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet