Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

me fal...
ndoshta me nuk do te shoh
me fal...
ndoshta neser s`do te`t njoh
ndoshta kshtu ka qen e shkruar
ne te dy per tmos u bashkuar
me fal ti me fal

m`thuaj tlutem m`thuaj lamtumir

me fal qe te deshta shum
mfal qe tfala net pa gjum
me fal me fal ti me fal(x2)

me fal...
ndoshta un sisha per ty
me fal..
ndoshta me s`shoh drit me sy
ndoshta kshtu fati e deshti
kurr ne jet me mos te qeshi
me fal ti me fal

m`thuaj tlutem m`thuaj lamtumir

me fal qe te deshta shum
mfal qe tfala net pa gjum
me fal me fal ti me fal(x2)


Ky tekst u dërgua nga MonoSefë Duraj
Publikimi: 16/09/2012


Sefe Duraj - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0