Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - M'kish Marre Malli Per Ate Za Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


U largove,u largova
ti gabove une gabova
Zoti i madh e paska shkru
prap kjo nate me na taku

prita,prita veq me te pa
mkish marr malli per ate za
krejt qka kam i kisha dhan
me ma thane sonte nnje fjal

Ref..aaaaaaaah mashallah qka thot zemra jote kisha ba
aaaaaaaah mu afro se kjo zemra ime vetem ty te do

ah spo ke guxim prap me mu afru
ah nuk po ke zemer me mthane prap te du 2x


Ky tekst u dërgua nga  laaura


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sefë Duraj
Publikimi: 09/05/2012


Sefe Duraj - M'kish Marre Malli Per Ate Za
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'kish Marre Malli Per Ate Za".
3. Video është e këngës "M'kish Marre Malli Per Ate Za", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0