Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Zjarri I Dashurisë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Zjarri i dashurise
Mendjen ja ka nise
Eshte kam bjen kapak
Gjdo dite e gjdo nate

Edhe pse nuk e pranon une di qe je kam don
Edhe ti edhe une njani tjetrin e shum

Syt e tu te zi
Ne dhe dojn mem shti
Tjeter qare skam
Diqka du met than

Edhe pse nuk e pranon une di qe je kam don
Edhe ti edhe une njani tjetrin e shum


Ky tekst u dërgua nga BesaSefë Duraj
Publikimi: 01/12/2006


Sefe Duraj - Zjarri I Dashurisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarri I Dashurisë".
3. Video është e këngës "Zjarri I Dashurisë", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0