Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - A Jam Fajtor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Jam Fajtor".
3. Video është e këngës "A Jam Fajtor", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - A Jam Fajtor  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

22/12/2014

2014-12-22T21:47:46+00:00Edhe pse nuk dua
at koh ta kujtoj
perseri nuk mundem
per ty mos t`mendoj
isha shum i ri n`dashuri besova
leht thash po rënd gabova
m`thuaj
a jam fajtor qe tkam dashuruar
a jam fajtor qe kurr s`tkam lenduar
eja me tregooo
m`thuaj
a duhet ni her te vdes
e te mos shoh drit me sy
un te te dhimsem tyyy....ref2
m`thuaj
a jam fajtor qe t`kam dashuruar
a jam fajtor qe kurr s`tkam lenduar
eja me tegooo9
m`thuaj
a duhet ni her te vdes
e te mos shoh drit me sy
un te te dhimsem tyyyyyy........
zemra ime shum te don ohoh
ku je ti ke je ti
iihihh


Ky tekst u dërgua nga Egzona Gashi
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet