Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Zemra Zemra Ka Pas Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

zemra zemra ka pas mall edhe niher bashk me dal
syri syri ka pik lot veq me dal niher si sod
zemra zemera ka paas mall edhe niher bahsk em dal syri syri ka pik lot veq me dal niher si sod
andaj te dua shum dhe po vuj per ty
ktheu ktu te lutem ti
jeta te kom oj jeta ime syri nuk mundet pa te paPublikimi: 09/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0


Sefe Duraj - Zemra Zemra Ka Pas Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Zemra Ka Pas Mall".
3. Video është e këngës "Zemra Zemra Ka Pas Mall", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.