Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sefe Duraj - Nuk Ma Thua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/04/2013

2013-04-19T18:33:45Jemi pa disa here por se di pse nuk ta thashe
se po pres qe nje dite une dhe ti te jemi bashke

kur te pashe t´paren here me shikove drejte ne sy
me mjaftoj ai shikim qe ta di cka ndjej per ty

Tiiiiii me do mua
por nuk ma thua
s´di pse ke frike nga une
pse nuk po flasim
pse po e zgjasim
kur duhemi aq shume-refreni

Do te vije ndonje dite kur papritur do ta them
nese sot s´jemi bashke s´do te thote qe s´me pelqen
cdo moment qe kalon dhe qe afer nuk te kam
e di mire se pa ty ne kete bote i humbur jam

Tiiiii me do mua
por nuk ma thua
s´di pse ke frike nga une
pse nuk po flasim
pse po e zgjasim
kur duhemi aq shume-refreni


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...